PARTYINFO

 

AUDIO ZOO ROOFTOP | FEAT MANENE

Datum konání:
28.06.2020 - neděle
Místo konání:
Praha 7-Holešovice - Výstaviště
DJs:
NENE, Victor Tellagio, SNBM, Tokátko
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 16:00, vstup: www.rooftop.audiozoo.cz

 
 
Tento víkend ovládne Prahu největší rooftop festival

Festivalové léto nebude tak smutné, jak se možná zdálo. Tento víkend proběhne na střeše pražského Výstaviště třídenní rooftop edice multižánrového festivalu Audio Zoo. Pátek ovládne ve spolupráci s Let It Rollem drum&bass a sobotou provedou house a techno residenti klubu Roxy. Pátek je vyprodán, sobota bude brzy následovat a novinkou je třetí den, který si vzal na starosti známý český elektronický producent a DJ Manene. Právě zde představí českou premiéru svého nového house projektu NENE.

 

NENE je vyladěné duo pražských producentů Manene a Redhead Roman, kteří spojili síly s vizí přinést kvalitní tech, bass house a dark sound nejen do ČR a SK, ale i do zbytku světa. Svou premiéru si projekt odbyl v lednu 2020 jako oficiální support pro Olivera Heldense a později i na barcelonském festivalu Abroad Fest, kde předskakoval jménům jako Rezz, Zeds Dead nebo Krewella. 

Manene

V červnu 2020 vydal projekt NENE svůj debutový singl "Beginning" a v současnosti dokončuje řadu spoluprací se zahraničními producenty. Za pultem NENE nelze přehlédnout díky osobitému stylu a kvalitnímu východo-evropskému zvuku. Za DJským pultem ho budou doprovázet Tokátko, Victor Tellagio a SNBM. Veškeré informace ke všem třem dnům je možné nalézt na webu festivalu nebo Facebooku.

foto: LIBY Photography

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016