PARTYINFO

 

TRANCENATION: RELOADED

Datum konání:
10.09.2022 - sobota
Místo konání:
Praha - Radost FX
DJs:
Alex M.O.R.P.H. (DE), Misja Helsloot (NL), Steve Dekay (CO), EverLight (GB)
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 21:00, vstup: předprodej Ticketportal: 690,- Kč

 
 
Legendární Trancenation je zpět

Legendární event Trancenation je zpět a s ním i klubová zábava na té nejvyšší úrovni. Vše se odehraje v sobotu 10. září 2022 v Praze. Klubová noc zaměřená na elektronickou taneční hudbu převážně žánru trance přiváží do Prahy světové DJ hvězdy, které vystoupí exkluzivně pouze na této události. Můžete se těšit na dechberoucí atmosféru, úžasnou show a tu nejkvalitnější taneční hudbu, která uspokojí i ty nejnáročnější fajnšmekry. Mezi vystupujícími budou jak stálice působící na taneční scéně řadu let tak i vycházející hvězdy s nezaměnitelným zvukem a velkým potenciálem do budoucna.

 

Alex M.O.R.P.H. patří mezi přední osobnosti na globální taneční scéně. Jeho live show na Trancenation v roce 2018 byla naprosto famózní, proto jsou organizátoři vysloveně nadšeni, že se tento charismatický DJ vrátí zpět do Prahy. Je potřeba silné srdce a vynalézavou mysl, abyste mohli působit na samém vrcholu elektronické taneční scény, zvláště pokud vaše kariéra pokrývá dvě desetiletí. Německý DJ a producent Alex M.O.R.P.H. má naštěstí oboje. Jeho melodie jsou všeobecně známé a milované, spolupracuje s těmi nejvýznamnějšími postavami elektronické taneční scény jako Armin van Buuren, Paul van Dyk, Faithless, Gareth Emery či Dash Berlin. Ve své diskografii má více než 250 remixů a originálních skladeb včetně takových hitů jako "An Angel’s Love", "Sunset Boulevard", "Life Less Ordinary", "The Reason", "The Eternal Flame", "Walk The Edge". Za zmínku stojí i tři studiová alba "Purple Audio", "Prime Mover" a zatím poslední "Not All Superheroes Wear Capes", jenž obsahuje hned několik TOP 10 hitů. Alex M.O.R.P.H. je i nadále velmi aktivní, své skladby vydává zejména na Paul van Dykově labelu Vandit, ale založil i dvě vlastní vydavatelství Universal Nation a nově i Morphland. Charismatický producent je známý tím, že kombinuje melancholii a strhující beaty. Jako DJ již živě vystupoval na takových významných eventech jako Trance Energy, A State Of Trance, Cream, Mayday, Nature One, Tomorrowland, Dreamstate, Electronic Family, Ultra Music Festival či ve věhlasné Madison Squere Garden v New Yorku.

Alex M.O.R.P.H


Misja Helsloot
byl svědkem samotného vzestupu elektronické taneční hudby a nadále živí její budoucnost. To je přesně to, co dělá z rotterdamského rodáka jedno z nejvýraznějších jmen na mezinárodní taneční scéně. Pro ty, kteří pamatují počátky trance hudby, je legendou. Pro ostatní, kteří byli právě okouzlení stále rostoucím soundem, je novým oblíbencem. Bere všechny zkušensti, které má a investuje je do zvuku, jenž je silný i po letech. Misja Helsloot je klíčovým hráčem na trance scéně již 20 let. Tak dlouho si tento vyrovnaný člověk stanovuje své poslání sdílet to, co miluje nejvíce: hudební extázi. DJingu se věnuje od roku 1992, ale do širšího povědomí vstoupil až v roce 1998, když ho Tiesto pozval k sestavení první "In Trance We Trust" kompilace vydané na Black Hole Recordings. Byl to pro něj průlom a poté Misja Helsloot vedle Tiesta, Armina van Buurena a Ferryho Corstena pomáhal utvářet holandskou trance scénu, která má sílu dodnes. Hrál všude po světě a nechyběl ani na velkých evropských eventech jako Trance Energy, Luminosity, Dance Valley, Nature One, Street Parade, Electronic Family, Hyperstate, Quest4Trance či ASOT festivalu.


Steve Dekay
je kolumbijský producent trance music. Jeho hudba obletěla celý svět. Steve mimo jiné vydal i dvě spolupráce s legendou Paulem van Dykem, track "Aurora" je obsažen na Paulově albu "Music Rescues Me" a "Impact" je z alba "Guiding Light". V současné době Steve Dekay vydává hudbu pod vydavatelstvími Armada Music, Vandit Records a FSOE Recordings. Jeho skladby hrají velká jména jako Armin van Buuren, Paul van Dyk, Solarstone, Giuseppe Ottaviani, Ferry Corsten, Aly & Fila, Sean Tyas a další. Některé z jeho skladeb již dosáhly prvních pozic v prodejních žebříčcích na Beatportu. Steve také získal několik významných ocenění v průmyslu elektronické taneční hudby jako je 48. pozice v žebříčku Top 101 Producers serveru 1001tracklists.com a také ocenění CDA (Colombia Dance Awards) jako nejlepší producent.


EverLight
je již 15 let posedlý elektronickou hudbou a technologiemi, které jí tvoří. Díky naprosté oddanosti svému muzikantství od sotva teenagerského věku pokryl EverLight obrovskou škálu taneční hudby. Své dovednosti stále zdokonaluje a docílil charakteristického zvuku s ostrými hranami. Díky touze po inovacích a nebojácné linii se EverLight nebojí posouvat hranice jedinečného živého vystupování. Vytvořil si tak vlastní dnes již ikonickou masku, která obsahuje 253 plnobarevných LEDek. Ta v souladu s hudbou dodává jeho vystoupením nesmírné množství charakteru a zanechává silný dojem na publikum. Jednoduše řečeno, EverLight je jedním z nejzářivějších talentů žánru tech trance.


Akce se uskuteční v prostorách legendárního pražského klubu Radost FX, jenž se může pyšnit nadčasovým interiérem a křišťálově čistým zvukem Funktion-One. Jedná se o jednu z nejlepších tanečních událostí tohoto roku a naprostou nutnost pro všechny fanoušky elektronické hudby. Z této mimořádné akce si zaručeně odnesete silné zážitky, na které nikdy nezapomenete! Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji exkluzivně v síti Ticketportal.

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016